ERJ-1GEF44R2C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GEF44R2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GEF44R2C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 44.2 OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: ERJ-1GEF44R2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GEF44R2C
Tau Wae ERJ-1GEF44R2C Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 44.2 OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5095954 pcs Pepa Raraunga ERJ-1GEF44R2C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ1GEF44R2C
P44.2ABTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-1GEF44R2C Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 44.2 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 44.2 OHM 1% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film