ERJ-1GEF39R2C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF39R2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GEF39R2C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: ERJ-1GEF39R2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GEF39R2C
Tau Wae ERJ-1GEF39R2C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5282 pcs Pepa Raraunga ERJ-1GEF39R2C.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 39.2 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 2369181A
ERJ-1GEF39R2C-ND
ERJ1GEF39R2C
ERJ1GEF39R2C-ND
P39.2ABTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39.2 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film