ERJ-1GEF3573C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF3573C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GEF3573C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 357K OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: ERJ-1GEF3573C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GEF3573C
Tau Wae ERJ-1GEF3573C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 357K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3701926 pcs Pepa Raraunga ERJ-1GEF3573C.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 357 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa P357KABCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 357 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film