ERJ-1GEF2201C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF2201C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-1GEF2201C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2K OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: ERJ-1GEF2201C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-1GEF2201C
Tau Wae ERJ-1GEF2201C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.2K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga ERJ-1GEF2201C.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Original-Reel®