ERJ-14NF91R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF91R0U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-14NF91R0U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 91 OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: 1.ERJ-14NF91R0U.pdf2.ERJ-14NF91R0U.pdf3.ERJ-14NF91R0U.pdf4.ERJ-14NF91R0U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-14NF91R0U
Tau Wae ERJ-14NF91R0U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 91 OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 91 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa ERJ14NF91R0U
P91.0AATR-ND
P91AATR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 91 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film