ERJ-14NF75R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF75R0U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-14NF75R0U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 1% 1/2W 1210
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-14NF75R0U
Tau Wae ERJ-14NF75R0U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)