ERJ-12SF4642U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-12SF4642U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-12SF4642U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 46.4K OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: 1.ERJ-12SF4642U.pdf2.ERJ-12SF4642U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-12SF4642U
Tau Wae ERJ-12SF4642U Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 46.4K OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1696289 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-12SF4642U.pdf2.ERJ-12SF4642U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa ERJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ12SF4642U
P46.4KACTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ERJ-12SF4642U Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 46.4k Ohm ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 46.4K OHM 1% 3/4W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film