| Tau Wae | ERG-3SJ513 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES 51K OHM 3W 5% AXIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 816856 pcs | Pepa Raraunga | ERG-3SJ513.pdf |
| Te manawanui | ±5% | Te Tae Tema | ±300ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial | Rahi / Rahi | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Raupapa | ERG | Tuhinga | 51 kOhms |
| Mana (Watts) | 3W | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | ERG3SJ513 P51KW-3 P51KW-3BK |
| Tae Mahi | -55°C ~ 235°C | Tuhinga o mua | 2 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 51 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film | Te hanganga | Metal Oxide Film |