ERG-3SJ432A
ERG-3SJ432A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 4.3K OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 771189 pcs
Tikiake: ERG-3SJ432A.pdf
RFQ
ERG-3SJ393A
ERG-3SJ393A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 39K OHM 3W 5% AXIAL