ERG-3SJ390A
ERG-3SJ390A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 39 OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 756317 pcs
Tikiake: ERG-3SJ390A.pdf
RFQ
ERG-3SJ392A
ERG-3SJ392A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL