ERG-3SJ332A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ332A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-3SJ332A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 3.3K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-3SJ332A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-3SJ332A
Tau Wae ERG-3SJ332A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 833070 pcs Pepa Raraunga ERG-3SJ332A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)