ERG-3SJ302V
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ302V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-3SJ302V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 3K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-3SJ302V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-3SJ302V
Tau Wae ERG-3SJ302V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 3K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 772839 pcs Pepa Raraunga ERG-3SJ302V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG3SJ302V
P3.0KW-3TB
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-3SJ302
ERG-3SJ302
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 3K OHM 3W 5% AXIAL