ERG-3SJ243A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ243A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-3SJ243A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 24K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-3SJ243A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-3SJ243A
Tau Wae ERG-3SJ243A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 24K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 682891 pcs Pepa Raraunga ERG-3SJ243A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 24 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG3SJ243A
P24KW-3TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 24 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film