ERG-2SJ912E
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ912E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ912E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ912E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ912E
Tau Wae ERG-2SJ912E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1531943 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ912E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 9.1 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial, Radial Formed Ētahi Ingoa ERG2SJ912E
P9.1KW-2TB
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 9.1 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ913
ERG-2SJ913
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 91K OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1589832 pcs
Tikiake: ERG-2SJ913.pdf
RFQ
ERG-2SJ912A
ERG-2SJ912A
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 1495874 pcs
Tikiake: ERG-2SJ912A.pdf
RFQ
ERG-2SJ912
ERG-2SJ912