ERG-2SJ821A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ821A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ821A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 820 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ821A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ821A
Tau Wae ERG-2SJ821A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 820 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1888085 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ821A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 820 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 198136JCBA
ERG2SJ821A
P820W-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film