ERG-2SJ750A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ750A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ750A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 75 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ750A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ750A
Tau Wae ERG-2SJ750A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 75 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1859784 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ750A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG2SJ750A
P75W-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ752
ERG-2SJ752
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 7.5K OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1525658 pcs
Tikiake: ERG-2SJ752.pdf
RFQ
ERG-2SJ682
ERG-2SJ682
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 6.8K OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1623529 pcs
Tikiake: ERG-2SJ682.pdf
RFQ
ERG-2SJ750
ERG-2SJ750
Whakaahuatanga: RES 75 OHM 2W 5% AXIAL