| Tau Wae | ERG-2SJ621 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES 620 OHM 2W 5% AXIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1554314 pcs | Pepa Raraunga | ERG-2SJ621.pdf |
| Te manawanui | ±5% | Te Tae Tema | ±350ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial | Rahi / Rahi | 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) |
| Raupapa | ERG | Tuhinga | 620 Ohms |
| Mana (Watts) | 2W | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | ERG2SJ621 P620W-2 P620W-2-ND P620W-2BK |
| Tae Mahi | -55°C ~ 235°C | Tuhinga o mua | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety | Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 620 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film | Te hanganga | Metal Oxide Film |