ERG-2SJ470A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ470A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ470A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ470A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ470A
Tau Wae ERG-2SJ470A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 47 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1735936 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ470A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG2SJ470A
P47W-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ431A
ERG-2SJ431A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 430 OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1795476 pcs
Tikiake: ERG-2SJ431A.pdf
RFQ
ERG-2SJ470
ERG-2SJ470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 2W 5% AXIAL