ERG-2SJ391E
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ391E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ391E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 390 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ391E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ391E
Tau Wae ERG-2SJ391E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 390 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1343176 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ391E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 390 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial, Radial Formed Ētahi Ingoa ERG2SJ391E
Q3323989
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 390 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film