ERG-2SJ104E
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ104E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ104E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ104E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ104E
Tau Wae ERG-2SJ104E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1439919 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ104E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial, Radial Formed Ētahi Ingoa ERG2SJ104E
Q3328946
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial, Radial Formed Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ111
ERG-2SJ111
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 110 OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1627077 pcs
Tikiake: ERG-2SJ111.pdf
RFQ
ERG-2SJ104
ERG-2SJ104
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 100K OHM 2W 5% AXIAL