ERG-1SJ620A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ620A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ620A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 62 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ620A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ620A
Tau Wae ERG-1SJ620A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 62 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2354183 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ620A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 62 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG1SJ620A
P62W-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 62 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-1SJ562
ERG-1SJ562
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2246307 pcs
Tikiake: ERG-1SJ562.pdf
RFQ
ERG-1SJ623A
ERG-1SJ623A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 62K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2165414 pcs
Tikiake: ERG-1SJ623A.pdf
RFQ
ERG-1SJ620
ERG-1SJ620
Whakaahuatanga: RES 62 OHM 1W 5% AXIAL