| Tau Wae | ERG-1SJ513 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES 51K OHM 1W 5% AXIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1999535 pcs | Pepa Raraunga | ERG-1SJ513.pdf |
| Te manawanui | ±5% | Te Tae Tema | ±350ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial | Rahi / Rahi | 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) |
| Raupapa | ERG | Tuhinga | 51 kOhms |
| Mana (Watts) | 1W | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | ERG1SJ513 P51KW-1 P51KW-1BK |
| Tae Mahi | -55°C ~ 235°C | Tuhinga o mua | 2 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 51 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film | Te hanganga | Metal Oxide Film |