ERG-1SJ432A
ERG-1SJ432A
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: RES 4.3K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2403711 pcs
Tikiake: ERG-1SJ432A.pdf
RFQ
ERG-1SJ470A
ERG-1SJ470A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 1W 5% AXIAL