ERG-1SJ301A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-1SJ301A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ301A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ301A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ301A
Tau Wae ERG-1SJ301A Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2703779 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ301A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±350ppm/°C
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Raupapa ERG
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 198762DABA
ERG1SJ301A
P300W-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga ERG-1SJ301A Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 300 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Oxide Film