ERG-1SJ271A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ271A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ271A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 270 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ271A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ271A
Tau Wae ERG-1SJ271A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 270 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2221300 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ271A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 270 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG1SJ271A
P270W-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-1SJ270
ERG-1SJ270
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 27 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2139366 pcs
Tikiake: ERG-1SJ270.pdf
RFQ
ERG-1SJ300A
ERG-1SJ300A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 30 OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2124391 pcs
Tikiake: ERG-1SJ300A.pdf
RFQ
ERG-1SJ271
ERG-1SJ271
Whakaahuatanga: RES 270 OHM 1W 5% AXIAL