ERG-1SJ163A
ERG-1SJ163A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 16K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2159170 pcs
Tikiake: ERG-1SJ163A.pdf
RFQ
ERG-1SJ161A
ERG-1SJ161A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 160 OHM 1W 5% AXIAL