ERD-S2TJ390V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ390V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERD-S2TJ390V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 39 OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERD-S2TJ390V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERD-S2TJ390V
Tau Wae ERD-S2TJ390V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 39 OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7832100 pcs Pepa Raraunga ERD-S2TJ390V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -150/ -350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Raupapa ERDS2 Tuhinga 39 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERDS2TJ390V
P39BATB
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film