ERD-S2TJ302V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ302V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERD-S2TJ302V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERD-S2TJ302V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERD-S2TJ302V
Tau Wae ERD-S2TJ302V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 3K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5206 pcs Pepa Raraunga ERD-S2TJ302V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -150/ -350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Raupapa ERDS2 Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERDS2TJ302V
P3.0KBATB
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film