ERD-S1TJ752V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ752V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERD-S1TJ752V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 7.5K OHM 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERD-S1TJ752V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERD-S1TJ752V
Tau Wae ERD-S1TJ752V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 7.5K OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5179764 pcs Pepa Raraunga ERD-S1TJ752V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -150/ -350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Raupapa ERDS1 Tuhinga 7.5 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa P7.5KBBCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film