ERB-FE1R50U
PanasonicPanasonic
ERB-FE1R50U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-FE1R50U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
Ngā Rauemi: ERB-FE1R50U.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-FE1R50U
Tau Wae ERB-FE1R50U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5555 pcs Pepa Raraunga ERB-FE1R50U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Raupapa ERBFE Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa P11355CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
DC Resistance 0.07 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A