ERA-W27J181X
PanasonicPanasonic
ERA-W27J181X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-W27J181X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/32W
Ngā Rauemi: ERA-W27J181X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-W27J181X
Tau Wae ERA-W27J181X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/32W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 597306 pcs Pepa Raraunga ERA-W27J181X.pdf
Momo Temperature Sensitive Te manawanui ±5%
Te Tae Tema 2700ppm/°C Raupapa ERAW
Tuhinga 180 Ohms Mana (Watts) 0.03W, 1/32W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa P180CLCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 2700ppm/°C Surface Mount Te hanganga Metal Film