ERA-V39J331V
PanasonicPanasonic
ERA-V39J331V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-V39J331V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/16W
Ngā Rauemi: ERA-V39J331V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-V39J331V
Tau Wae ERA-V39J331V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/16W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 527387 pcs Pepa Raraunga ERA-V39J331V.pdf
Momo Temperature Sensitive Te manawanui ±5%
Te Tae Tema 3900ppm/°C Raupapa ERAV
Tuhinga 330 Ohms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa ERAV39J331V
P330CJTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount Te hanganga Metal Film