ERA-S15J331V
PanasonicPanasonic
ERA-S15J331V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-S15J331V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/10W
Ngā Rauemi: ERA-S15J331V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-S15J331V
Tau Wae ERA-S15J331V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204953 pcs Pepa Raraunga ERA-S15J331V.pdf
Momo Temperature Sensitive Te manawanui ±5%
Te Tae Tema 1500ppm/°C Raupapa ERAS
Tuhinga 330 Ohms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa P330CBCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 1500ppm/°C Surface Mount Te hanganga Metal Film