ERA-8ARB6812V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARB6812V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-8ARB6812V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 68.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERA-8ARB6812V.pdf2.ERA-8ARB6812V.pdf3.ERA-8ARB6812V.pdf4.ERA-8ARB6812V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-8ARB6812V
Tau Wae ERA-8ARB6812V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 68.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERA-8A Tuhinga 68.1 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERA-8ARB6812V-ND
ERA8ARB6812V
P18710TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 68.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film