ERA-8APB9760V
PanasonicPanasonic
ERA-8APB9760V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-8APB9760V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 976 OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERA-8APB9760V.pdf2.ERA-8APB9760V.pdf3.ERA-8APB9760V.pdf4.ERA-8APB9760V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-8APB9760V
Tau Wae ERA-8APB9760V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 976 OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERA-8A Tuhinga 976 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)