ERA-8AEB124V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-8AEB124V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-8AEB124V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 120K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERA-8AEB124V.pdf2.ERA-8AEB124V.pdf3.ERA-8AEB124V.pdf4.ERA-8AEB124V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-8AEB124V
Tau Wae ERA-8AEB124V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 120K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ERA-8A
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa ERA-8AEB124P
ERA8AEB124V
P120KBCTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga ERA-8AEB124V Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 120k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 120K OHM 0.1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film