ERA-6YEB392V
PanasonicPanasonic
ERA-6YEB392V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-6YEB392V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: ERA-6YEB392V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-6YEB392V
Tau Wae ERA-6YEB392V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 539511 pcs Pepa Raraunga ERA-6YEB392V.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERA-6Y Tuhinga 3.9 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERA6YEB392V
P3.9KZTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film