ERA-6YEB273V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-6YEB273V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-6YEB273V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 27K OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERA-6YEB273V.pdf2.ERA-6YEB273V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-6YEB273V
Tau Wae ERA-6YEB273V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 27K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 698291 pcs Pepa Raraunga 1.ERA-6YEB273V.pdf2.ERA-6YEB273V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ERA-6Y
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa ERA6YEB273V
P27KZTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga ERA-6YEB273V
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 27k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 27K OHM 0.1% 1/8W 0805