ERA-6ARB202V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-6ARB202V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-6ARB202V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-6ARB202V
Tau Wae ERA-6ARB202V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ERA-6A
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa ERA-6ARB202P
ERA6ARB202V
P2.0KBFTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga ERA-6ARB202V Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 2k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film