ERA-6ARB112V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARB112V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-6ARB112V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-6ARB112V
Tau Wae ERA-6ARB112V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERA-6A Tuhinga 1.1 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa P1.1KBFCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film