ERA-3EED8251V
Hua Hua
Tau Wae: ERA-3EED8251V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RESISTOR METAL FILM
Ngā Rauemi: ERA-3EED8251V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-3EED8251V
Tau Wae ERA-3EED8251V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4873 pcs Pepa Raraunga ERA-3EED8251V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERA-3E Tuhinga 8.25 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERA3EED8251V
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film