ERA-3ARB3572V
PanasonicPanasonic
ERA-3ARB3572V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-3ARB3572V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 35.7KOHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.ERA-3ARB3572V.pdf2.ERA-3ARB3572V.pdf3.ERA-3ARB3572V.pdf4.ERA-3ARB3572V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-3ARB3572V
Tau Wae ERA-3ARB3572V Kaihanga Panasonic
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERA-3A Tuhinga 35.7 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERA3ARB3572V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 35.7 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film