ERA-2HRC82R0X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRC82R0X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2HRC82R0X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 82 OHM 0.25% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: ERA-2HRC82R0X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2HRC82R0X
Tau Wae ERA-2HRC82R0X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 82 OHM 0.25% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4179 pcs Pepa Raraunga ERA-2HRC82R0X.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2H Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERA2HRC82R0X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film