ERA-2ARC5621X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARC5621X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2ARC5621X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.62K OHM 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2ARC5621X.pdf2.ERA-2ARC5621X.pdf3.ERA-2ARC5621X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2ARC5621X
Tau Wae ERA-2ARC5621X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 5.62K OHM 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2A Tuhinga 5.62 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERA-2ARC5621X-ND
ERA2ARC5621X
P18304TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.62 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film