ERA-2ARC1911X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARC1911X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2ARC1911X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.91K OHM 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2ARC1911X.pdf2.ERA-2ARC1911X.pdf3.ERA-2ARC1911X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2ARC1911X
Tau Wae ERA-2ARC1911X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 1.91K OHM 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2A Tuhinga 1.91 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)