ERA-2ARB7870X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-2ARB7870X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2ARB7870X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2ARB7870X.pdf2.ERA-2ARB7870X.pdf3.ERA-2ARB7870X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2ARB7870X
Tau Wae ERA-2ARB7870X Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ERA-2A
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ERA-2ARB7870X-ND
ERA2ARB7870X
P18114TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga ERA-2ARB7870X Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 787 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 787 OHM 0.1% 1/16W 0402 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film