ERA-2ARB1132X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARB1132X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2ARB1132X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2ARB1132X.pdf2.ERA-2ARB1132X.pdf3.ERA-2ARB1132X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2ARB1132X
Tau Wae ERA-2ARB1132X Kaihanga Panasonic
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2A Tuhinga 11.3 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)