ERA-2AEC3300X
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2AEC3300X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 0.25% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2AEC3300X.pdf2.ERA-2AEC3300X.pdf3.ERA-2AEC3300X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2AEC3300X
Tau Wae ERA-2AEC3300X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 0.25% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2A Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERA2AEC3300X
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film