ERA-2AEB4752X
PanasonicPanasonic
ERA-2AEB4752X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-2AEB4752X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.ERA-2AEB4752X.pdf2.ERA-2AEB4752X.pdf3.ERA-2AEB4752X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-2AEB4752X
Tau Wae ERA-2AEB4752X Kaihanga Panasonic
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERA-2A Tuhinga 47.5 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERA-2AEB4752X-ND
ERA2AEB4752X
P47.5KDCTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film