ERA-1ARC4320C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC4320C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-1ARC4320C
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 432 OHM 0.25% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.ERA-1ARC4320C.pdf2.ERA-1ARC4320C.pdf3.ERA-1ARC4320C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-1ARC4320C
Tau Wae ERA-1ARC4320C Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 432 OHM 0.25% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa ERA-1A Tuhinga 432 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa ERA1ARC4320C
P121509TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 432 Ohms ±0.25% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film